Coverafbeelding Kevin ft. Yade Lauren - Trust
  • Statistieken
  •   5 weken
  •   19 piekpositie
  •   77 punten
  •   2023

Artiestinformatie

Geboortedatum   19-04-1994
Land   Nederland

In 2016 werkt Kevin met een grote verscheidenheid aan Nederlandse acts samen. Zo is hij te horen op Langs Je Rij (van SBMG), Vuur II (van Johnny Sellah) en Oost West Thuis Best (van Josylvio). Op het Gate 16-album van Rotterdam Airlines is hij op een viertal nummers te horen. Kevin werkt vooral samen met Sevn Alias, die hem de beste blanke rapper van Nederland noemt. De twee maken met Jairzinho de track Turnen – De Fissa Anthem. In december verschijnt zijn eerste EP, Kleine Versnelling. Daarvan wordt Waarom, met Sevn Alias, één van de populaire nummers.

In het voorjaar van 2018 verschijnt zijn debuutalbum Lente waarvan Beetje Moe één van de populaire tracks wordt. Aan het einde van de zomer van 2019 komen we hem tegen op Scherp, een track met Ashafar voordat hij aan het einde van het jaar met Idaly en Hef de track Hyena's maakt.



Kevin werkt in 2020 aan een nieuw album dat hij bij zijn eigen label, Animal Stories, onderbrengt. De eerste single is Gordelweg dat in een razend tempo na de release de eerste plek op Spotify weet in te nemen. In de zomer volgen de tracks Langzaam (met Lijpe), Als Ik Je Niet Zie (met Yade Lauren) en Ietsje Later. Aan het einde van het jaar wordt zijn samenwerking met Josylvio en Sevn Alias, Hosselaar, een van de meest gestreamde tracks tussen alle kersthits. Ook is hij te horen op Bagage, een track met opnieuw Idaly en Hef.

De samenwerking met Lijpe bevalt Kevin wel en samen brengen ze in maart 2021 de track Bakstenen uit. In dezelfde maand verschijnt ook de track Geen Hype wat een samenwerking is met JoeyAk en Lil Kleine. Eind maart 2021 sleept Kevin een Edison in de categorie HipHop binnen. Begin april dropt hij de track Fisherman. Halverwege juni 2021 brengt hij de track Blijf Geloven uit. Hij is lekker bezig en dropt nog geen maand later al de track Praat Met Mij. Ditmaal een samenwerking met Idaly en Yade Lauren. Halverwege augustus laat hij weer solowerk horen met de track Buurthuis. Hij bundelt nogmaals de krachten met Yade Lauren om de track Samen te lanceren in september. Al deze nummers zijn afkomstig van het album Grote Versnelling dat in september 2021 verscheen.
In 2022 komt hij met het nummer Air Max BW. In september 2022 levert de samenwerking met Yade Lauren en Cho de single Swim Deep op. Halverwege december brengt hij de ep Plenty Bars uit. De enige track van deze ep waarop hij alleen te horen is Bushokje. Deze track scoort ook heel goed bij de fans. JoeyAk strikt hem in maart 2023 voor de single Kipstraat. Eind april levert zijn samenwerking met zijn vaste maatje Yade Lauren de single Trust op.

Songtekst

Hoe ik me voel bij jou, het is gek
Maar ik zeg het is nothing
Ben veel te scared to love, ik ren weg
Maar ik wil niks anders
Maar jij gaat niet uit mijn hoofd, ik word gek
Maar val me niet lastig
Ik moet alleen zijn, dus laat me los
Ik kan nu niet anders

Kan me vertellen whatever je wil
Maar kan niet trusten
Ik ken jou van je past
Maar kan niet judgen
Te veel lies gehoord
Hoef niet in discussion
Jij kan zeggen wat je wil
Maar het doet nothing

Ey, ey
Zij zegt zij kan mij niet meer trusten nu
Dat is lastig
Ik had je hand vast in de waggie hier
But I lost it
Als ze mij vraagt van hoe 'k nu ga these days
Fantastisch
Maar ik deed je bad, zo bad
En karma werkt elastisch

I love how je moan
Maar dit is een andere toon
We zeggen van trust me gewoon
Kijk de kat uit de boom
We zijn weer terug bij af
Door dat wat je zag op mijn phone
En ik snap het gewoon
Maar hoe 'k mij voel bij jou is gek
Ga je weg, zit je stuck in mijn hoofd
All je girls zijn booed up
Home en gesetteld, 't is niet makkelijk zo
En we hadden het ook
Bel jou, kijk of jij opneemt
Kan niet dat je niet ook denkt aan mij
Geef jij zeventig, dan geef ik barkie dertig
En ik pull-up always on time
Nee, ik ben niet buiten met die partysletjes
Dat is niks voor mij, dat is schijn
Echt, ik had mijn streken en ik was niet netjes
Maar ik kan er wel voor jou zijn

Hoe ik me voel bij jou, het is gek
Maar ik zeg het is nothing (Nothing, nothing)
Ben veel te scared to love, ik ren weg
Maar ik wil niks anders
Maar jij gaat niet uit mijn hoofd, ik word gek
Maar val me niet lastig
Ik moet alleen zijn, dus laat me los
Ik kan nu niet anders

Kan me vertellen whatever je wil
Maar kan niet trusten
Ik ken jou van je past
Maar kan niet judgen
Te veel lies gehoord
Hoef niet in discussion
Jij kan zeggen wat je wil
Maar het doet nothing

Shawty, ze kennen mij overal
Jij doet je veel beter voor dan je bent
Maar ik ken je torries
Zij vertellen mij, want ze trusten mij
En ik ben niet van hier en dat kun je merken aan mij
Ik zie hoe je movet, ik weet hoe je doet
Wanneer je niet met me bent, want ik heb ogen overal

Ey, maar als je nog down me bent, let me know
Want ik mis je touching
Ik wil geen backstabs, liever backshots
Baby, buss it
Without attachment, tafels gedraaid nu
Jij vindt dat lastig
Maar als je nog down bent, bae, let me know
Want ik mis je touch, yeah

Ben niet the best, maar ben the best voor jou
Baby, trust that
Maybe not now, okay, misschien later wel
Ga je wachten
Maar het gaat niet uit mij hoofd, ik word gek
Maar val me niet lastig
Ik moet alleen zijn nu, laat me los
Ik kan nu niet anders
Hoe ik me voel bij jou, het is gek
Maar ik zeg het is nothing

Songinformatie

ArtiestKevin,
Yade Lauren
Titel Trust
Lengte 2:52
Componist(en) Kevin de Gier · Jade Lauren Clevers · Joey Moehamadsaleh · Charnett Reemnet · Jarmo Lopulissa · Rafael Maijnard
Producer(s) Jordan Wayne, Zerodix
Mixage Shadrach 'Mixed by Chopz' Esprit
Platenlabel Noah's Ark
Catalogusnr digitale single
Releasedatum 28-04-2023


Positieverloop